Senka Turizm'i Keşfedin

Senka Turizm, merkezi Kanada, Toronto’da olup, yurtdışında orta öğretim sonrası eğitimi takip eden uluslararası öğrencilere destek sağlayan bir danışmanlık merkezidir. Kuruluşundan (2007) bu yana Orta Doğu’da, özellikle de Türkiye’de sağlam bir çevre geliştirmiş ve kısa bir zamanda öğrenci kabulünde en çok tercih edilen kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

16 Yıllık Tecrübe

Senka, Türkiye’nin en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarıyla gerçekleştirdiği partnerliklerle tecrübesini pekiştirmektedir.

Senka Hizmetleri

Bizi tercih eden partnerlerimizle ortaklaşa çalışmakta, öğrencilerimizin katıldıkları her programı güven ve neşe içerisinde tamamlamalarını sağlamaktayız. Bu açıdan Senka Turizm tecrübesine güvenen partnerlerimiz ile uyum içerisinde gezilerimizi ve değişim programlarımızı gerçekleştirmekte, öğrencilerimize yıllar geçse de mutluluk ve özlemle hatırlayacakları deneyimler yaşamalarını sağlamaktayız.

Danışmanlık & Okul Süreçleri

Senka Turizm olarak öğrencilerimizin beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun yaz okulları ve kültür turları programları hakkında destek vermekteyiz.

Vize & Uçak Biletleri

Gidilecek olan ülkeyle ilgili tüm vize işlemleri profosyonel ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Öğrencilerimizin ulaşımı için gerekli olan uçak biletleri, dünyanın en iyi hava yolları firmalarıyla sağlanmaktadır.

Havaalanı Transferleri & Konaklama

Senka, sizin havalimanına gidiş çıkışlarınızda transfer süreçleriyle ilgilenecek ve kalacağınız yere ulaştıracaktır. Kalacağınız yerin şartlarını anlattıktan sonra, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için, dönüştürücü priz ve uluslararası telefon etme bilgilerini temin edecektir.

0

Ülke

0

Okul

0

Program

0 .000

Öğrenci

Öğrencilerimizden